Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 30-06-2015, 18:26
Vojtascz Vojtascz je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2015
Standardní

Trpaslík zemřel na poli,čest jeho památce a už leží na skládce kde každý mrtvý je vyhozen do kontajnera a spálen do popela se svojí swagger čapicí, která byla celá růžová a kouzelná,stačila říct větu: Ty trpajzlíku, proseděl si celý život na hajzlíku ze zlata vytvořeného a diamantama osázeného, plného vody, která byla toxická,rádioaktivná a plná těl králiků,ktorý zabíjali aj po smrti a pak se vzbudil na hajzlu a v ruce měl
Staré 30-06-2015, 18:33
démon 113 démon 113 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2013
Standardní

Trpaslík zemřel na poli,čest jeho památce a už leží na skládce kde každý mrtvý je vyhozen do kontajnera a spálen do popela se svojí swagger čapicí, která byla celá růžová a kouzelná,stačila říct větu: Ty trpajzlíku, proseděl si celý život na hajzlíku ze zlata vytvořeného a diamantama osázeného, plného vody, která byla toxická,rádioaktivná a plná těl králiků,ktorý zabíjali aj po smrti a pak se vzbudil na hajzlu a v ruce měl toxický nůž růžového hrůzokrálíčka.
Staré 30-06-2015, 18:34
Vojtascz Vojtascz je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: May 2015
Standardní

Můžu už vymyslet jiný příběh? :D
Staré 06-07-2015, 13:19
CW83 CW83 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jul 2015
Standardní D

Trpaslík zemřel na poli,čest jeho památce a už leží na skládce kde každý mrtvý je vyhozen do kontajnera a spálen do popela se svojí swagger čapicí, která byla celá růžová, s nápisem hello kitty
Odpovědět s citací
Staré 25-08-2015, 16:17
adelag123 adelag123 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jan 2014
Standardní

Trpaslík zemřel na poli,čest jeho památce a už leží na skládce kde každý mrtvý je vyhozen do kontajnera a spálen do popela se svojí swagger čapicí, která byla celá růžová a kouzelná,stačila říct větu: Ty trpajzlíku, proseděl si celý život na hajzlíku ze zlata vytvořeného a diamantama osázeného, plného vody, která byla toxická,rádioaktivná a plná těl králiků,ktorý zabíjali aj po smrti a pak se vzbudil na hajzlu a v ruce měl toxický nůž růžového hrůzokrálíčka. Nikdy nepochopil

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání